Titles you rated
My New Sassy GirlRated ★ 0.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0