Movies
Ratings
887
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5- In Our DayRated ★ 4.0
- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 3.0
- World PremiereRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
French CancanRated ★ 4.5- TinyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0- TreemanRated ★ 4.5
- A PermRated ★ 4.0
- The Final SemesterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 4.5
Silent FriendRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0