Movies
Ratings
1952
American PsychoRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
The Last CastleRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Tora! Tora! Tora!Rated ★ 5.0