Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
PaulRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5