Titles you rated
- Hair ShowRated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 3.5- Family's HonorRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5
My Sweet CityRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5