Movies
Ratings
116
The Face ReaderRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
RioRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0