Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0