Titles you rated
Break OutRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 2.5
Jingle All the WayRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
DogmaRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0