Movies
Ratings
126
BattleshipRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0