Titles you rated
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
The HourRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.5- わたしのウチには、なんにもない。Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5