Movies
Ratings
52
Patch AdamsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0