Movies
Ratings
91
Granny's Got TalentRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
I DoRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0