Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0