Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5