Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5