Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
CartRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 0.5- Oink OinkRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5