Titles you rated
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
NomadRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
BelieversRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0