Titles you rated
MacheteRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 2.0
GloveRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0