Movies
Ratings
84
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Sophie's RevengeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.5