Titles you rated
Badland HuntersRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0