Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 0.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0