Movies
Ratings
23
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0