Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 0.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0