Movies
Ratings
21
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Badges of FuryRated ★ 1.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0