Series
Ratings
54
Ghost StoriesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0