Movies
Ratings
184
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
PKRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0