Titles you rated
MapadoRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.5