Series
Ratings
68
Vampire IdolRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
Korean PeninsulaRated ★ 1.5
She is WowRated ★ 2.5
White LiesRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0