Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0