Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0