Movies
Ratings
689
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 1.5
RunRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5