Titles you rated
AlwaysRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.5