Series
Ratings
41
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5