Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 1.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0