Titles you rated
The Last AirbenderRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 1.5
PassengersRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.0
Dragons ForeverRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0