Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AmericanRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
MineRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5