Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0