Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0