Movies
Ratings
926
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Clovehitch KillerRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
WildRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0