Series
Ratings
155
KiddingRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.5
HouseRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 0.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5