Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Rules of EngagementRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0