Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
DaughterRated ★ 4.0