Titles you rated
AsuraRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
MaidRated ★ 3.5
The Hungry and the HairyRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0