Movies
Ratings
1500
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5