Movies
Ratings
101
UpRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0