Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0