Movies
Ratings
224
VeteranRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0