Movies
Ratings
297
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 1.0