Titles you rated
- SpliceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
ElioRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Encounters of the Spooky KindRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 2.0