Titles you rated
AftersunRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5